Bransoletki z rubinami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Złota bransoletka VINTAGE typu bangla z rubinami, opalami wyjątkowa 9K

  2,690.00

  Vintage złota bransoletka typu bangla wykonana z 9-karatowego złota, ozdobiona rubinami i opalami. Bransoletka charakteryzuje się wyjątkowym, klasycznym wzornictwem, które przywołuje na myśl elegancję minionych epok. Na powierzchni bransoletki rozmieszczone są piękne, różowe rubiny, które dodają całości bogactwa koloru i blasku. Między rubinami znajdują się opalizujące opale, które wnoszą do projektu subtelny, perłowy urok i elegancję.

  Próba 375

  Waga 13,32g

  Wymiary wewnętrzne 5,5cm x 5cm

  Szerokość 1,8cm

  W zestawie pudełko (nowe) i paragon.

   

 • Złoty pierścionek z szafirami 1.30ct i diamentami 0.80ct 14K

  3,900.00

  Pierścionek charakteryzuje się eleganckim i wyrazistym wzornictwem. Szafiry i diamenty są osadzone w sposób, który maksymalnie eksponuje ich blask, tworząc efektowną i harmonijną kompozycję. Misternie wykonane detale oraz staranne wykończenie nadają pierścionkowi wyjątkowy wygląd, który sprawia, że jest idealnym dodatkiem na specjalne okazje. elegancki i wyrafinowany element biżuterii, który emanuje klasycznym pięknem i luksusowym stylem. Ten pierścionek jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie wyraziste i bogato zdobione dodatki, dodające blasku każdej stylizacji.

  Próba 585

  Waga 4,54g

  Rozmiar 14 (możliwość zmiany rozmiaru)

  Wymiary elementu ozdobnego to 2cm x 1,5cm.

  Brylanty o masie przeliczeniowej około 0.80ct, czystości VS-SI, barwie F-H. Masa szafirów to około 1.30ct

  W zestawie raport laboratoryjny, wycena na 9 700zł, pudełko (nowe) i paragon.

   

   

 • Złoty pierścionek z szafirami i diamentami kwiatek elegancki 18K

  3,900.00

  Pierścionek charakteryzuje się eleganckim i wyrazistym wzornictwem w kształcie kwiatka. Szafiry i diamenty są osadzone w sposób, który maksymalnie eksponuje ich blask, tworząc efektowną i harmonijną kompozycję. Misternie wykonane detale oraz staranne wykończenie nadają pierścionkowi wyjątkowy wygląd, który sprawia, że jest idealnym dodatkiem na specjalne okazje. elegancki i wyrafinowany element biżuterii, który emanuje klasycznym pięknem i luksusowym stylem. Ten pierścionek jest idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie wyraziste i bogato zdobione dodatki, dodające blasku każdej stylizacji.

  Próba 750

  Waga 5,72g

  Rozmiar 10,5 (możliwość zmiany rozmiaru)

  Średnica korony 1,8cm.

  Brylanty o masie przeliczeniowej około 0.65ct, czystości VS, barwie F-G. Masa szafirów to około 3ct.

  W zestawie pudełko (nowe) i paragon.

   

 • Złoty pierścionek Diana Style z szafirem 1.80ct diamentami 1.50ct 18K

  7,900.00

  Pierścionek w stylu „Diana” charakteryzuje się klasycznym, eleganckim designem, z centralnie umieszczonym szafirem i otoczonym przez diamenty, które przypominają koronę. Misternie wykonane detale oraz staranne wykończenie nadają pierścionkowi wyjątkowy wygląd, który jest ponadczasowy. To piękny i luksusowy dodatek, który emanuje elegancją i królewskim stylem. Idealny dla osób ceniących sobie klasyczne piękno i wysoką jakość wykonania, ten pierścionek jest symbolem ponadczasowego luksusu i klasy.

  Próba 750

  Waga 5,38g

  Rozmiar 12,5 (możliwość zmiany rozmiaru)

  Masa diamentów około 1.50ct, czystość VS, barwa I-J, szafir o masie około 1.80ct.

  W zestawie pudełko (nowe) i paragon.